გამოკითხვა უახლოეს ვიეტნამის კლიენტთა დელეგაციის ვიზიტზე და შემუშავების გამართლების პროსპექტებზე
გლობალური კომერციის დინამიურ ლანდშაფტზე, საერთაშორისო ბიზნეს განაცხადებები გახდა ძირითადი კატალიზატორი ეკონომიკური ზრոვის მსგავსებისთვის მთელ მსოფლიოში. ეს ინტერაქციები არ მხოლოდ საერთაშორისო ეკონომიკას სტიმულირებს, არამედ გაძლევს პლატფორმას სხვადასხვა რეგიონებისგან მომხმარებლებს, რომ ერთობაში გადავიდნენ და გააზიარონ მოქმედებები. უახლოეს დროში, ჩვენ გვიყო სპეციალური სატანაო ვიზიტი ვიეტნამიდან მოვლილი გამოჩენილი კლიენტის დელეგაციისგან სამდღომარი ვიზიტი ჩინეთში, რომელიც მიზანად გაქვს განსაკუთრებით გარდამავალი პროექტების გამოკვლება და ძლიერი კავშირების შექმნა.
ვიეტნამური კლიენტი ეკუთვნის ეროვნულ ღირგველ ველს, და მომდევნობაში ბევრი მეცნიერების პროექტი არის. ამ ვიზიტზე შემოწმდა გამოსვლის შეზღუდვის მართვარი მასალა, მართვარი მასალა მართვარი მასალის კონტროლი, ღირგველის ჩახარვის მართვარი მასალა და მისი მოწყობილობების ფაბრიკა, უპასუხეს ზოგიერთი ტექნიკური კითხვა და საკითხი, კლიენტმა გამოითქმა, რომ მრავალი პროდუქტი მას გაუჩნდა მომავალი თანამშრომლობის პროსპექტი.
ვიზიტის განმავლობაში, ჩვენი გენერალ დირექტორი მიიყვანა კლიენტებს და შემოიტანა შესაბამისი პროდუქტები და განახილა ტექნიკური საკითხები. ჩვენ ძალიან გავიანეთ პოზიტიური გამოხანდავის მიღებით ჩვენი კლიენტებისგან და დავემატეთ კარგი ხის შესაბამისად მომავალი თანამშრომლობისთვის.
მოგვიანებით, ჩვენ გარდავადგინთ გადასაქმნელად ამ ვიზიტის წარმატება კოოპერაციაში. ჩვენი მიზანი არ არის მხოლოდ ამ გადაცემის გამოყენება ჩვენი მომხმარებლის საჭიროებისა და პრობლემების გასაგებად, არამედ დაიწყოთ კარგი ურთიერთობა. ჩვენ ვირჩევთ მუშაობას მაღალი საკუთარი პარტნერებთან ვიეტნამში და გლობალურად, რათა გამოვიყენოთ კოოპერაციის სული, გავაზიაროთ ცოდნა და გადავიტანოთ განვითარება მათ საკუთარი სფეროებში.
დაჯამებით, ჩვენი ვიეტნამელი მომხმარებლების მიმართული უახლოესი ვიზიტი გახდა საგანმართლო მილებრის ჩვენი გლობალური პარტნერშიპისა და კოოპერაციის გზაზე. ეს ჩვენი გულის მოკლე იმედია, რომ ამ ვიზიტის შედეგად გამოვიყენებთ გამართლებად და მრავალფეროვანი კოლაბორაციები, რაც განსაზღვრავს საერთო წარმატებას და ინდუსტრიის განვითარებას. ჩვენ გარდავადგინთ დიალოგის განახლებას და ურთიერთობის გაძლევას ჩვენს ვიეტნამელ პარტნერებთან, როგორც ერთად ვიმუშაოთ შესაძლებლობის ზღვარების გადახვევაზე.